Mit tehetünk a hétköznapok anyagi biztonságáért?
A biztonság a mai világban egy lényeges és tudatos felkészülést igénylő kérdés, mind a fizikai, mind az anyagi biztonság tekintetében. A létezésünk önmagában pénzügyi kockázatot jelent, anélkül is, hogy veszélyes tevékenységeket űznénk. Mindennapi életünk sok kiadással jár, melyekre általában sok munkával keressük a pénzt. Ha egy nem várt esemény, például baleset megakadályoz bennünket a munkavégzésben, akkor a kieső jövedelmet, valamint az ápolásunk, gyógyulásunk költségeit is finanszíroznunk kell.
A biztonságnak vannak kézzel fogható eszközei, melyeket megvásárolhatunk az általunk választott és megfizethető minőségben, de van a biztonságnak egy másik nem kézzelfogható megoldási formája is, ez pedig az előre nem látható események – balesetek – pénzügyi következményeire történő tudatos felkészülés.
Azt kívánjuk, soha, senkinek ne legyen erre szüksége, de tudjuk, hogy sajnos megtörténik néha a baj. Ha megtörténik, akkor pedig az a legfontosabb, hogy mielőbb rehabilitálódjunk, és ez ne jelentsen anyagi terhet családi életünkben.
Az átlagember nem is gondolná, hogy a balesetek jelentős része a mindennapi életünk színterén, saját háztartásunkban következik be, tehát ki sem kell tegyük a lábunkat otthonról ahhoz, hogy valamilyen balesetet szenvedjünk.
Az elmúlt időszakban azon dolgoztunk, hogy kialakítsunk tagjaink és családtagjaik számára egy igazán jó balesetbiztosítást, mely segít az anyagi háttér megteremtésében, ha a szükség úgy hozza.
Kérjük, nézzék meg, és döntsék el, hogy egy évben ezeket az összegeket hányszor és mire költik el a hétköznapokban, és, hogy megéri-e esetleg egy balesetbiztosításra is költeni, ha szükség úgy hozza, legyen hova nyúlni.